בניה

קבלני בניין בבאר שבע

קבלני בניין בבאר שבע בדרום לבניה פרטית וציבורית

קבלני בניין בבאר שבע, י.מ. הדסים עוסקת בבניה ללקוחות פרטיים ובניה למגזרים הציבורי והעסקי. לחברה מוניטין וניסיון איתן ביזמות, ביצוע ויישום פרויקטים רבים של בנית בתים פרטיים, קוטג'ים, וילות, בנייני משרדים ומבני ציבור. כמו כן, מבצעת י.מ. הדסים שיפוצים בבית, שיפוצים לדירות, וילות ובתים פרטיים.

חברתנו עובדת בשיתוף עם מיטב האדריכלים המובילים בישראל ומקימה מאפס מבנים בהם בא לידי ביטוי תכנון אדריכלי והנדסי מוקפד. י.מ. הדסים מתמקדת ביזמות ופיקוח בניה, רוכשת קרקעות ומנהלת פרויקטים מרשימים תוך ניהול ויצירת תיאום בין הגופים השונים המעורים בתהליך לרבות קבלנים, מנהלי עבודה, וועדות המאשרות את היתרי הבניה ועוד.

ידע וניסיון בתחום בניה

לחברה היכרות מעמיקה עם ענף הבניה, חומרי הגלם, ותהליך הבנייה. הניסיון העשיר שלנו בתחום מאפשר להוביל ולנהל בחוכמה וביעילות את הפרויקטים תוך מתן דגש על הפרטים הקטנים לשביעות רצונו של הלקוח.

על מנת שתהליך הבניה יעבוד בצורה חלקה תוך היצמדות לתוכנית העבודה וללוחות הזמנים שנקבעו נמצאים בשטח מנהלי עבודה מטעם י.מ. הדסים. מנהלי עבודה מוודאים כי הפרויקט מתנהל כסדרו, מתאמים בין העובדים והגורמים הנוספים, מוודאים את תקינותם ואיכותם של חומרי הגלם ואת שלמותם של תהליכי ההתקנה. מכלול הפעולות המתבצעות בשטח מתועדות ודוחות מפורטים, הכוללים את מצב התקציב, מוגשים ללקוח באופן תקופתי.

תהליך בניה בניהולה של י.מ. הדסים מתקדם במהירות ואפקטיביות ושולל תופעות של רשלנות, ליקויי בנייה, חוסר עמידה בלוחות הזמנים, והיעדר תיאום בין הגופים השונים.

חברת י.מ. הדסים בניהולו של מיקי עטיה מבצעת שיפוצים בבאר שבע, שיפוצים בדרום. אם הנכם זקוקים לביצוע שיפוצים כלליים בבית או בדירה פנו אלינו עוד היום ונספק הצעת מחיר אטרקטיבית עבור שיפוץ הבית.

לי.מ. הדסים חשוב השקט הנפשי שלכם! תהליך בניה אינו פשוט וכרוך בטרדות לא מועטות: אנו חוסכים מכם את כאב הראש ולוקחים את הפרויקט שלכם בידנו. תנו לנו ללוות אתכם לאורך כל התהליך: מתחילתו ועד סופו.

צרו קשר לקבלת פרטים על בניה בי.מ. הדסים 050-8478477

בניה