יזמות

יזמות בניה

יזמות בניה – תחום העוסק ברכישת קרקעות, קבלת היתרי בניה מהוועדות הממונות על כך, ביצוע תכנון הנדסי ואדריכלי של פרויקט הבניה והכנת תכניות העבודה לשם כך.

י.מ. הדסים בעלת ידע מעמיק בענף ניהול ופיקוח בניה עוסקת ביזמות ומוציאה לפועל פרויקטים רבים באיכות בלתי מתפשרת ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

י.מ. הדסים מומחית ביזמות בניה

י.מ. הדסים, חברה בעלת יציבות פיננסית ובסיס כלכלי איתן המאפשרים לה לבצע מגוון פרויקטים וליזום בניה עבור לקוחות פרטיים: בתים פרטיים, וילות, קוטג'ים – זו המומחיות שלנו בי.מ. הדסים.

בבסיס החברה עומדות עבודה יסודית, ירידה לפרטים הקטנים והקפדה על גימור מושלם. הניסיון הרב בתחום היזמות מסייעים לחברה לבצע את הפרויקטים בצורה מהירה ואיכותית. בזכות ההיכרות עם ענף הבניה, תהליך קבלת היתרי הבניה עובר בצורה חלקה ומהירה, והיישום של הפרויקט מתבצע בדיוק רב והיצמדות מוחלטת לתוכנית העבודה הנקבעת מראש.

י.מ. הדסים עובדת בשיתוף עם מיטב האדריכלים המובילים בארץ ומנהלת בהצלחה את הגורמים הרבים המעורבים ביישום והוצאתו לפועל של הפרויקט.

יזמות

סל שירותים מקיף לשביעות רצונו של הלקוח

החברה מצטיינת בניהול יחסי אנוש מעולים עם ציבור לקוחותיה. י.מ. הדסים מתכננת ומיישמת את הפרויקטים בתיאום מוחלט לרצונותיו של הלקוח ובהתחשב לטעמו האישי.

החברה מעניקה סל שירותים מקיף הכולל את ליווי הפרויקט החל משלב רכישת הקרקע, התכנון, קבלת ההיתרים הנדרשים, ניהול ופיקוח בניה ועד להשלמתה של הבניה ומסירת הבית לבעלים המרוצים.

רוצים לשמוע עוד? צרו קשר עם י.מ. הדסים לקביעת פגישת ייעוץ – 050-8478477